Jdi na obsah Jdi na menu
 


    Herní řád na tenisových dvorcích TJ Sokol Pražmo – RaškoviceProvoz na dvou tenisových dvorcích TJ Sokol Pražmo – Raškovice se řídí podle následujících pravidel.

1.     Zájemce o tenis se předem nahlásí správci tenisových kurtů (v dopoledních hodinách pracovního dne 1 den předem) nebo se závazně zapíše do vyvěšené tabulky týdenního harmonogramu provozu na tenisových dvorcích č.1 a č.2. Je zakázáno v tabulce harmonogramu škrtat nebo mazat dříve zapsané jiné než své údaje!
2.     Bez vědomí správce nebo bez uvedení se v tabulce nesmí na tenisový dvorec nastoupit!
3.     Na tenisové kurty je povolen vstup pouze v tenisové obuvi.
4.     Před započetím hry zaplatí správci pronájem tenisového kurtu na předem dohodnutou hodinu, v opačném případě nemůže být ke hře připuštěn!
5.     Cena pro 1 tenisový kurt je stanovena na 100,-Kč/1hod.
6.     Po skončení hry je hráč povinen zamést kurt a připravit tak dvorec pro dalšího zájemce o hru. V letních měsících je navíc nutné dvorce dostatečně kropit vodou. Je zakázáno hrát na vysušeném a prašném dvorci!
7.     Hráč zodpovídá za svého působení na hřišti za svěřený majetek a může být v případě poškození i postihován nebo dále již nepřipuštěn do tenisového areálu TJ Sokol Pražmo – Raškovice.


Kontakt na správce:    731 945 091